פורטפוליו

יוניקורן טכנולוגיות

בובייל

עוסקת במחקר ופיתוח יישומים לארגונים קטנים.
המערכת של בובייל מספקת למעלה מ-30 יכולות לבית העסק כגון:
– ניהול מועדון הטבות ללקוח בענן.
– מערכת זימוני תורים ויומן.
– חנות דיגיטלית מלאה.
– קופה וסליקת כרטיסי אשראי.
– אפליקציית מובייל ממותגת.
– מגוון כלי נאמנות כגון קופונים, כרטיסיות וכו'.
– ערוצי תקשורת אקטיביים מול כל הלקוחות.

סייברוואן

סייברוואן הינה חברה ציבורית שגייסה כ-26 מיליון ש״ח בבורסה לניירות ערך בת״א ועוסקת בפיתוח מערכות מצילות חיים. המערכת נועדה לתת מענה לבעיית היסח הדעת של נהגים העושים שימוש באפליקציות שונות במכשיר נייד במהלך נהיגה ומסכנים את משתמשי הכביש. על פי מחקרים, העלות השנתית של תאונות דרכים בארה"ב עומדת על כ-300 מיליארד דולר, כש-25% הן קשורות לשימוש במכשיר הנייד. טכנולוגיית החברה מונעת היסח הדעת על ידי מניעת גישה לתכונות שונות של המכשיר ואינה מצריכה שיתוף פעולה של הנהג תוך שהיא מייצרת סביבת נהיגה שקטה ובטוחה.

וויפפלאש

חברת WipeFlush הינה חברת קלינטק המפתחת בד המתפרק למגבונים נשטפים מחומרים מתכלים שאינם כוללים פלסטיק ומזהמים, המוצר פונה לשוק בהיקף שנתי של 17 מיליארד דולר הצומח ב-5% בשנה. החברה מפתחת בד המתוכנן לעמוד בכל הרגולציה והתקינה האירופאית והאמריקאית, תוך שמירה על חוזק, נשטפות ומחיר.

פלו-ליט

חברת Flowlit פיתחה טכנולוגיה אלקטרואופטית פורצת דרך למדידת זרימה ואיכות זורמים של נוזלים וגזים בצנרת תהליכית. הטכנולוגיה מבוססת מצלמה, מקור אור ואלגוריתמיקה לעיבוד תמונה. החברה מכוונת בשלב ראשון לתעשייה התהליכית, התעשייה הכימית והפטרוכימית ובשל הדיוק הגבוה תשמש הטכנולוגיה גם לאיתור דליפות. החברה מכוונת להתחרות במערכות High-end בשוק של מיליארדי דולרים. לקוחות קצה פוטנציאלים לפתרונות החברה הינם התעשיות התהליכיות וחברות הולכה (דוגמת אקסון, שברון וכו'), בתי זיקוק, תעשייה פטרוכימית וספקיות ציוד כדוגמת Siemens, Honeywell, Emerson לענקיות הגז והנפט.